BTMboru Hakkında

BTMboru End. Den. Ürün. Paz. İth. İhc. San. ve Tic. A.Ş. olarak bilinen BTMBoru, 2018’in Ekim ayında 15 yıla aşkın bir süredir Denizcilik sektöründe hizmet veren BeTuMar firmasının öncülüğünde kurulmuştur. Genel faaliyet alanı boru imalatı üzerine olan BTMBoru kurulmasından çok kısa bir süre içerisinde hizmet alanlarını daha da genişleterek Yalova’da daha büyük bir atölyeye taşınmıştır.Yaklaşık olarak 600 m2 kapalı saha, 300 m2 açık sahaya sahip olan atölyemizde aylık 20.000 kg ile 60.000 kg üretim yapılmaktadır.

Uzman kadrosuyla, gemi inşaat sanayi, savunma sanayi, doğalgaz, petrol hatları, arıtma tesisleri, endüstri, inşaat gibi sektörlere hizmet vermekte ve hatta birçok sektörün tercihi olmuştur.

Atölye Kapasitesi

8 adet TIG Kaynak Makinası

3 adet MIG/MAG Kaynak Makinası

1 adet Elektrik Ark Kaynak Makinası

2 adet koru kesme testeresi

1 adet SWL 5 ton tavan vinci

14 adet Victaulic Yiv Açma Makinası

1 adet DN50 manuel boru büküm makinası

1 adet matkap

25 adet taş motoru ve cugul taş motoru

Çeşitli miktarlarda montaj tezgahları ve el aletleri

Vizyonumuz

BTMBoru olarak yapılan işlerin tümünde müşteri odaklı kalite anlayışını tüm organizasyona benimseterek, kalite standartlarına uygun üretim sağlayarak, sürekli olarak gelişerek, hem ulusal hem de uluslararası alanda güvenilir ve saygın bir kuruluş olmak.

Misyonumuz

Hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek, talep ve beklentileri en üst seviyede karşılamak, güçlü bir iletişim ile müşterilerimiz ile sürekli etkileşim halinde kalarak her zaman güvenilir ve verimli bir firma olmak.

WhatsApp Support